قالب وبلاگ

ساری شهر من
گفتگو دوستانه

 

 

پسر در حال دویدن

زااااارت (صدای زمین خوردن)

رفیق پسر: اوه اوه شاسکول چت شد؟

خاک بر سرت آبرومونو بردی الاغ، پاشو گمشو!

(شپلخخخخخ “صدای پس گردنی”)

یک رهگذر: چیزی مصرف کردی؟یکم کمتر میزدی خب!!

یک خانوم جوان رهگذر: ایییییش پسر دست و پا چلفتیِ خنگ!

 

 

دختر در حال راه رفتن

دوفففففففسک (زمین خوردن به دلیل نقص فنی در قسمت پاشنه کفش)

رفیق دختر: آخ جیگرم خوبی؟ فدات شم! الهی بمیرم! چی شدی تو یهو؟ وااااااااااای

یک رهگذر: دخترم خوبی؟ فشارت افتاده؟ میخوای برسونمت دکتری جایی؟

یک پسر جوان رهگذر: ای وای خانوم حالتون خوبه؟ دستتونو بدین به من!

من ماشینم همینجا پارکه یه لحظه وایسین،با این وضع که دیگه نمیتونین پیاده برین!!

 

[ پنج شنبه 25 آبان 1391برچسب:, ] [ 10:41 ] [ mojtaba ]

 

تاییدحک شدن آرم سپاه پاسداران بر بدنه ناو آمریکایی

 

  بالاخره پس از گذشت چندین روز از پخش غیر رسمی اخبار مربوط به اقدام نیروهای سپاه در حک نمودن آرم سپاه بر روی ناو آمریکایی،این اقدام به صورت رسمی از سوی فرماندهان سپاه مورد تایید قرار گرفت. این در حالی بود که چند روز پیش یک مقام نظامی آمریکایی هم وجود یک «علامت بزرگ سیاه»! بر بدنه یکی از ناوهای آمریکایی مستقر در خلیج فارس را تایید کرده بود.

 

به گزارش رجانیوز،روز گذشته سردار شوشتری جانشین فرمانده نیروی زمینی سپاه پاسداران، حک آرم سپاه  بر ناو  آمریکایی را مورد تایید قرار داد.

 

 

جانشین فرمانده نیروی زمینی سپاه پاسداران در این سخنرانی با اشاره به حک کردن آرم سپاه بر بدنه یک ناو آمریکایی گفت:این حرکت بدان معناست که  اگر لازم باشد می توان فضا را برای این ناوها نا امن کرد.

 

 

سردار شوشتری که در مراسمی در یکی از مراکز نظامی سپاه پاسداران سخن می گفت، اظهار داشت که مسوولان نظام، تمامی تحرکات و کوچکترین تغییرات دشمن را زیرنظر دارند.

[ دو شنبه 22 آبان 1391برچسب:, ] [ 19:36 ] [ mojtaba ]

بودایی های تندرو دو کودک را زنده سوزاندن

 

بودایی‌های افراطی در حایل مردان مسلمان را قتل عام و به زنان و دختران در این کشور تعرض می‌کنند که دولت این کشور اعلام کرده که مسلمانان شهروند این کشور نیستند و عملاً فضا برای خشونت طلبان ایجاد کرده است.

دولت مدعی است که اقلیت چند صدهزار نفری مسلمان متعلق به این کشور نیستند و از سوی دیگر کشورهای همسایه نیز حاضر به پذیرش این افراد نیستند.

بودایی ها هزاران قرآن را در میانمار به آتش کشیدند و مساجد را ویران می‌کنند

موج خشونت‌ها علیه مسلمانان از یک ماه قبل زمانی آغاز شد که در درگیری بین یک فرد مسلمان با یکی از بوداییان، وی کشته شد، این ماجرا بهانه‌ای برای افراط طلبان جهت حمله به روستاهای مسلمان نشین و آتش زدن منازل آنها شد. این خشونت‌ها درحالی ادامه دارد که رئیس جمهور میانمار هفته گذشته اعلام کرد که مسلمانان شهروند میانمار نیستند.

رسانه‌های غربی که اخبار مربوط به یکی از معارضان لیبرال این کشور به نام آن یان سوچی را به طور مستمر پوشش می‌دهند، در قابل کشتار مردم مسلمان سکوت کرده‌اند.

 


ادامه مطلب
[ دو شنبه 8 آبان 1391برچسب:, ] [ 17:55 ] [ mojtaba ]

 

یک فعال سیاسی اصلاح‌طلب گفت: اگر آقای خاتمی متقاعد شود در انتخابات آینده نامزد شود، فضای انتخابات کاملا تحت‌الشعاع حضور ایشان قرار خواهد گرفت.

محمدجواد حق‌شناس با تاکید بر این مطلب که حضور خاتمی انتخابات را دوقطبی می‌کند، افزود: در واقع اگر ما بخواهیم انتخابات ریاست‌جمهوری یازدهم را با دوره‌های قبل شبیه‌سازی کنیم با حضور خاتمی باردیگر انتخابات سال 76تکرار خواهد شد یعنی دو شخصیت قدرتمند از دو جناح سیاسی و پرسابقه کشور عملا صحنه اصلی رقابت را به خودشان اختصاص خواهند داد البته بنده پیش‌بینی می‌کنم حضور خاتمی به‌گونه‌ای خواهد بود که ایشان با فاصله زیاد از رقیب خود پیروز انتخابات شود.

وی درباره انتشار خبر تشکیل شورای راهبردی اصلاح‌طلبان از سوی رسانه‌های اصولگرا گفت: بنده تائید می‌کنم جریان اصلاح‌طلبی مدتی است که درخصوص حضور در امر انتخابات گفت‌وگو‌هایی انجام می‌دهد.

وی تصریح کرد: در واقع بخشی از جریان اصلاح‌طلب قبلا پیشنهادهایی چون تشکیل شورای راهبردی اصلاح‌طلب با ترکیب آقایان خاتمی، عبدالله نوری و موسوی‌خوئینی‌ها را مطرح کرده‌اند اما اخیرا درخصوص نشست این سه نفر برای تشکیل شورای راهبردی چیزی نشینده‌ام.

حق‌شناس تاکید کرد: با انتخاباتی شدن فضای سیاسی کشور و با توجه به عملکرد مجموعه دولت نهم و دهم در کار اجرایی علی‌القاعده به نظر می‌رسد در انتخابات آینده مردم و جریان‌های فعال در حوزه سیاست رویکرد مناسب و قابل توجهی به مجموعه اصلاح‌طلبان از خود نشان دهند از این‌رو باید اصلاح‌طلبان با برنامه‌ریزی و سازماندهی درست و شناخت دقیق از فضای داخل و خارج از کشور عزم خود را جزم کنند.

[ دو شنبه 8 آبان 1391برچسب:, ] [ 17:4 ] [ mojtaba ]

بدنبال انتشار گزارش روزنامه گاردین مبنی بر مخالفت لندن با استفاده آمریکا از پایگاه های انگلیس در قبرس برای حمله به ایران، سخنگوی "دیوید کامرون" بار دیگر اعلام کرد که کشورش در شرایط فعلی با حمله به جمهوری اسلامی مخالف است.
 
سخنگوی نخست وزیر انگلیس شب گذشته در جمع خبرنگاران اعلام کرد: در این زمان انگلیس با حمله نظامی به ایران مخالف بوده و معتقد است که تحریم ها بر روی تهران تاثیر گذاشته اند؛ بنابراین باید به دیپلماسی زمان داد.این اظهارات سخنگوی دیوید کامرون به دنبال گزارش روز پنجشنبه روزنامه گاردین ایراد شد که در آن آمده بود: "انگلیس با درخواست آمریکا برای استفاده از پایگاههای نظامی این کشور در منطقه به منظور نظارت بر نیروهای خود در منطقه خاورمیانه مخالفت کرد."سخنگوی کامرون در ادامه افزود: مشاوره قانونی و درست این است که ایران در حال حاضر "تهدید روشن و فوری" علیه ما نیست. دولت معتقد است که گزنیه نظامی علیه ایران در این لحظه اقدام مناسبی نیست، اما با این وجود هیچ گزینه ای نباید از روی میز حذف شود.به نوشته رویترز، سخنگوی نخست وزیر انگلیس توضیح بیشتری درباره "مشاوره قانونی" به خبرنگاران نداد.وی با اشاره به تحریم های جدید علیه ایران گفت: ما می خواهیم تاثیر تحریم ها را ببینیم، تحریم هایی که با اهداف مشخصی آغاز شده اند؛ این تحریم ها در حال تاثیر گذاری هستند و می توانند ایران را تشویق به مذاکره کنند.به نوشته رویترز، کامرون و دیگر سران کشورهای اروپایی معتقدند که تحریم های اعمال شده علیه ایران، به تازگی بر ایران تاثیر گذاشته و اقتصاد ایران را ضعیف کرده از همین رو اگر در شرایط فعلی اقدام نظامی علیه ایران صورت بگیرد این اقدام موجود اتحاد ملت و حکومت می شود.

[ شنبه 6 آبان 1391برچسب:, ] [ 23:28 ] [ mojtaba ]

 

بسیاری از مردم با عروسک های باربی آشنایی دارند و در منزل خود حداقل یک عروسک باربی داشته و یا دارند .

اما این فقط در عروسک ها نیست که همچین موجودی وجود دارد . جدیدا در دنیای واقعی و در روسیه زنی عکس ها و ویدئو

هایی از خود پخش کرده که به سرعت به شهرت جهانی رسیده است . زنی که بیشتر از آنکه شبیه یک انسان باشد شبیه به

عروسک باربی است . به طوری که خیلی ها این عکس ها و ویدئو ها را غیر واقعی می دانستند ولی با تحقیقات به عمل آمده

معلوم شد که این زن وجود دارد ولی شکی که اینجا وجود دارد این است که چهره واقعی زن است یا با جراحی پلاستیک به این

شکل درآمده : کمری بسیار باریک قفسه سینه بزرگ چهره و پوستی عروسکی آیا همه اینها با جراحی عملی است یا خیر ؟ این

سوالی است که در زهن مردم باقی می ماند .در هر صورت این زن که نامش والریا است اگر با جراحی هم این کار را کرده

باشد ولی باز بسیار مزحک و خنده دار به نظر می رسد و هیچ زیبایی درونی در چهره او پیدا نیست در زیر چند تصویر از این

زن می بینید .


ادامه مطلب
[ پنج شنبه 4 آبان 1391برچسب:, ] [ 18:13 ] [ mojtaba ]

 

 

 

زندگی

سیاوش قمیشی کوچکترین فرزند خانوادهٔ خویش است و در دزفول بدنیا آمد. قمیش نام منطقه‌ای نزدیک به دزفول است که اصلیت پدرش (مصطفی

قمیشی) به آنجا باز می‌گردد. سیاوش در سن ۹ ماهگی به همراه خانواده به تهران مهاجرت نموددر کودکی به پیانو و گیتار علاقه داشت و نواختن آن‌ها

را آموخت. در ۱۳ سالگی برای اولین بار در هتل قو با ارکستر چند اجرا انجام داد. در ۱۴ سالگی اوّلین آهنگ خود را با نام «ای قایقران به کجا

می‌روی» را برای ضیاء خوانندهٔ معروف آن سال‌ها ساخت.


ادامه مطلب
[ پنج شنبه 4 آبان 1391برچسب:, ] [ 17:39 ] [ mojtaba ]

به عشق حسین

 

هر کس خدا را بپرستد و خق بندگی او را بجای آورد , خداوند به او بیش از آنچه می خواهد می رساند .

 

:: اگر سه چیز نبود , هرگز فرزند آدم سر تسلیم فرو نمی آورد : فقر و نیازمندی , بیماری و مرگ .

 

:: اسقاط تدریجی خدا بر بنده خود , این است که تمام نعمتها را بر او می بخشد و شکر و سپاس را از او می گیرد.

 

:: بخیل کسی است که در سلام کردن بخل ورزد. نيز می فرمایند : به کسی که سلام نداده اجازه صحبت ندهید.

 

:: کسی از نظر مقام و منزلت بزرگوارتر است که به زرق و برق دنیا در دست هر که باشد ارزش قائل نشود.

 

:: هر کس از کار فرو ماند و راه تدبیر بر او بسته شود , کلیدش مداراست.

 

:: بپرهیز از کاری که برای آن ناچار به عذرخواهی شوی . زیرا مومن نه بدی کند و نه پوزش طلبد ولی منافق هر روز بدی می کند و عذر می خواهد .

 

:: خداوندا مرا با احسان خود , فزون طلب منما و با بلا و گرفتاری ادب مکن.

[ چهار شنبه 3 آبان 1391برچسب:, ] [ 19:10 ] [ mojtaba ]

وزارت خارجه روسیه گزارشی منتشر کرده و در آن آمریکا را متهم به بازداشت غیر قانونی افراد، برخورد با زندنیان خارج از سیستم قانونی، محدود کردن آزادی بیان و اینترنت، جلوگیری از مشارکت افراد مجاز برای شرکت در انتخابات، ربایش افراد، شکنجه و .. کرده است.

به گزارش لس آنجلس تایمز، وزارت خارجه روسیه دیروز دوشنبه گزارشی 56 صفحه ای درباره وضعیت حقوق بشر در آمریکا منتشر کرد که در این گزارش به شدت نسبت به نقض این موضوع در ایالات متحده انتقاد شده است.

این گزارش در دومای روسیه قرائت شده است. از سال 1991 یعنی زمان فروپاشی شوروی، این برای اولین بار است که گزارش حقوق بشر آمریکا در دومای روسیه قرائت می شود.

لس آنجلس تایمز مدعی می شود: متن این گزارش به گونه ای است که انسان را به یاد تبلیغات دوران جنگ سرد می اندازد.

در همین رابطه "الگا کوزمنکووا" از انتشارات آنلاین "گازتا" درباره این گزارش گفت: من از این گزارش متعجب نشدم. این گزارش همانند سفر به گذشته و دوران جنگ سرد میان آمریکا و شوروی است. نمی توانم آنچه را می شنوم باور کنم. نمی توانم باور کنم که کشور من تا این حد سریع در گذر زمان حرکت کرده است.

در این گزارش همچنین آمریکا به عنوان کشوری اعلام شده که در آن نابرابری اجتماعی در حال رشد است.

وزارت خارجه روسیه همچنین آمریکا را متهم کرده که در کشورهای دیگر نیز حقوق بشر را نقض می کند.

در همین رابطه "سرگئی ریابکف" معاون وزیر خارجه روسیه، به اعضای دومای روسیه گفت: مقامات آمریکا به جای آنکه به دنبال گفتگو بر اساس احترام متقابل و ویژگی های یکسان کشورها باشند، بدنبال انتقاد و نصیحت کردن کشورهای دیگر هستند.

ریابکف در ادامه آمریکا را متهم به بازداشت غیر قانونی افراد، برخورد با زندنیان خارج از سیستم قانونی، محدود کردن آزادی بیان و اینترنت، جلوگیری از مشارکت افراد مجاز برای شرکت در انتخابات، ربایش افراد، شکنجه و .. کرد.

[ سه شنبه 2 آبان 1391برچسب:, ] [ 18:37 ] [ mojtaba ]
.: Weblog Themes By Pichak :.

درباره وبلاگ

به وبلاگ من خوش آمدید
نويسندگان
لینک دوستان

تبادل لینک هوشمند
برای تبادل لینک  ابتدا ما را با عنوان ساری شهر من و آدرس mojtaba1992.LXB.ir لینک نمایید سپس مشخصات لینک خود را در زیر نوشته . در صورت وجود لینک ما در سایت شما لینکتان به طور خودکار در سایت ما قرار میگیرد.

پيوندهای روزانه
امکانات وب

ورود اعضا:


نام :
وب :
پیام :
2+2=:
(Refresh)

<-PollName->

<-PollItems->

خبرنامه وب سایت:

آمار وب سایت:
 

بازدید امروز : 59
بازدید دیروز : 7
بازدید هفته : 78
بازدید ماه : 162
بازدید کل : 36871
تعداد مطالب : 56
تعداد نظرات : 39
تعداد آنلاین : 1

Alternative content